Mobil Takip


Kişisel aracınız, filonuz, sevdikleriniz ve kurumsal varlıklarınızın detaylı konum bilgisini GPS/GPRS teknolojisi uyumlu donanım ve kullanımı kolay yazılımıyla internet üzerinden 7 gün 24 saat nerede olduğunu görebilir, rapor halinde alabilir ve bir izleme merkezinden takip edilmesini sağlayabilirsiniz.

Rakipsiz Özellikler:

Varlık Takibi


Taşınabilir değerli varlıklarınızın güvenliği için geliştirilmiş GPS altyapılı bir çözümdür. mobil yapısıyla GSM/GPRS bağlantısı üzerinden bağlı bulunduğu merkeze konum bilgisi aktarır. Cihaz, bir alarm merkezine bağlı olabilir veya kullanıcıya özel web erişimi sayesinde varlığın konum tespitinin tüm dünya üzerinde noktasal olarak yapılabilmesini sağlar. Dünya çapında 14 uyduyu kapsayan entegre GPS, A/GPS iletişim teknolojisine sahiptir. Hareket algılama, konum izleme, raporlama, geofence ayarları, uzun süreli kullanım ömrü gibi hizmet desteği alınabilecek en iyi şekilde yapılandırılmış olup, şirketinizin özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek yapıda tasarlanmıştır.

Cihazın Özellikleri

Kullanım Alanları

Kişi Takibi


Rahat taşınabilir mobil yapısıyla GSM / GPRS bağlantısı üzerinden bağlı bulunduğu merkeze konum bilgisi aktarır. İhtiyaç halinde üzerinde bulunan acil yardım butonu ile bağlı bulunduğu merkezden yardım istenebilir veya kullanıcıya özel web erişimi sayesinde kişinin konumu internet üzerinden takip edilebilir. Dünya çapında 14 uyduyu kapsayan entegre GPS, A/GPS iletişim teknolojisine sahiptir. Böylece tüm dünya üzerinde noktasal olarak kişinin konum tespitinin yapılabilmesini sağlar.

Cihaz Özellikleri

Kullanım Alanları

Facebook


Top