Hakkımızda


Elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemler konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, küçük ev/ofis uygulamalarından, büyük işletmelerde kullanılan tam entegre güvenlik sistemlerine kadar, her projeyi aynı titizlikle tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Sektörde 15 yıllık deneyime sahip bir firma olarak, bugün hala ilk müşterilerimizle çalışabiliyor olmanın gururunu yaşıyoruz. İşimizi seviyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı güçlü iş ağımızla sektördeki her gelişmeyi yakından takip ediyoruz. Yeni ve faydalı teknolojileri inceliyor ve kullanımınıza sunuyoruz. Standart sistemler dışında, bir fikirden yada ihtiyaçtan yola çıkarak nihai bir ürün yada sistem geliştirebilme kabiliyetine sahibiz.

İki Yeni Markamızı Sizlere Sunmaktan Gururluyuz


“Bulut Teknolojisi”nin sektörümüzde kullanımına yönelik yürüttüğümüz dört senelik çalışmalar sonucunda ortaya çıkan tescilli markamızdır. Kamera kayıtlarının bir kayıt cihazı ve disk üzerinde değil, internet üzerinde, güvenli bulut sunucularda tutulması prensibine dayalı ürün ve çözümler sunmaktadır. Bu konuda Türkiye’nin ilk markası olma özelliğini de taşımaktadır.

Güneş enerjisi ve mobil internetle çalışan, tamamen kablosuz otomatik fotoğraflama ve time lapse (zaman atlamalı) video sistemimizin tescilli markasıdır. S Mart Ltd. tarafından geliştirilmiştir ve Kosgeb tarafından desteklenmektedir.

Facebook


Top