CCTV Kamera Sistemleri


İşyerinize ya da konutunuza kurulan bir kamera sistemi sayesinde, ortamda meydana gelen olayların görüntülerini kayıt altına alabilirsiniz. Internet bağlantısı ile dünyanın herhangi bir noktasından bilgisayarınızla kameraları görüntüleyebilir, eski kayıtlara ulaşabilir ve kamera sistemini yönetebilirsiniz.

Daha Güvenli Mekanlar


Kamera sistemlerinin çeşitli suç girişimlerine karşı caydırıcı bir etkisi vardır. Ortamda gerçekleşen olayların aydınlatılmasında, kamera sistemleri ile yapılan kayıtlar önemli rol oynamaktadır.

Daha Verimli Bir İşyeri


Kamera sistemi kurulan işletmelerde, personelin daha verimli çalıştığı bilimsel bir gerçektir. İşletmedeki kontrolü görsel olarak arttıracağından, yönetim işini oldukça kolaylaştırır.

İş Güvenliği


24 saat kayıt altında tutulan çalışma sahaları, iş güvenliği açısından meydana gelen problemlerin önceden fark edilmesinde idari personele yardımcı olmaktadır. Meydana gelebilecek iş kazalarında delil teşkil edeceğinden, işletmeleri zan altında kalmaktan kurtarmaktadır.

İnternet Üzerinden İzleme


Kamera sisteminize dünyanın herhangi bir yerinden bağlanarak, internet üzerinden canlı görüntüleri izleyebilir, kamera sisteminizi yönetebilirsiniz.

IP Kamera Sistemleri


Gelişen bilgisayar teknolojisinin güvenlik sektörüne kazandırdığı yeni bir teknolojidir. Bir network kablosunun ve internetin bulunduğu her yerde, bir IP kameradan başka hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan görüntü aktarmayı ve kaydetmeyi sağlar.

Çok Şubeli Hizmetler İçin


Çok sayıda küçük şubeye sahip olan işletmelerde ( gazete, gsm bayileri, büfeler vs.), tek bir merkezden görüntüleme, kayıt aktarımı ve iki yönlü sesli iletişim sağlar. İşletmelerin kontrolünü kolaylaştırdığı gibi, uzak bayilere verilecek firma içi eğitimler gibi, karşılıklı görüntülü ve sesli iletişimi gerektiren durumlarda önemli bir çözüm sunmaktadır.

Evinizdeki Basit Çözüm


Sadece IP kameranıza bir internet kablosu takın. Dünyanın neresinde olursanız olun, artık evinizi istediğiniz zaman internet üzerinden izleyebilirsiniz.

Facebook


Top